B8072738-Edit_edited_edited.jpg
Kdo jsem2.jpg

Kdo jsem

Jmenuji se Robert. Jsem citlivka a bojovník. Jako většina z nás jsem proto bojoval především sám se sebou. Neustálé přemýšlení, špatné soustředění u práce nebo studia a občas dny, kdy mi nic nedávalo smysl.

 

Tušil jsem, že by mi mohla pomoci meditace a mindfulness a roky jsem to zkoušel, ale bez valných výsledků.

Pak přišlo jedno špatný období. A řekl jsem si, že jestli je někdy čas se do toho pustit naplno, je to teď. Začal jsem se meditaci věnovat intenzivně, zkoumat co mi funguje a co ne, jezdit na kurzy či retreaty v ČR i zahraničí (seznam zde) a vylepšovat si sám naučené metody. Přišel jsem si na věci, které se málo zmiňují a přitom jsou zásadní proto, aby meditace měla efekt.  

 

A začalo to fungovat. Začalo se mi dařit předcházet přílišnému stresu a depresivním stavům. Míra soustředěnosti při práci se posunula úplně jinam. A časem jsem si všiml, že méně soudím sebe i okolí a cítím více pochopení a spokojenosti. 

 

Můj život není dokonalý, ale rozhodně se v něm cítím o moc líp od doby, co se věnuju meditaci.

A protože věřím (a teď už i vím), že když to šlo v mém životě, může to jít i v jiných, vytvořil jsem po delší době vlastní praxe tento projekt. Začal občasnými meditačními sessions pro kolegy v práci a postupem času došel třeba až ke vzdělávacímu pobytu o meditaci pro 30 lidí ze všech koutů Evropy

Kam to půjde dál, bude záležet třeba i na vás :)

kapela Radosti (photo by Martin Školoud)
Radosti

Meditace mi přináší klid a spokojenost. A krásně se tak doplňuje s tím, co mi přináší vášeň a emoce. Hudba. Mám kapelu Radosti. Chceme přinášet radost & inspiraci. Naše písničky jsou někdy o smutných věcech, ale vždy je v nich naděje a úsměv na konci. 

​Vystupujeme v sestavě 2 zpěvy, 2 kytary, bicí & violoncello. Hrajeme vlastní věci, které v případě zájmu můžeme doplnit covery.

​Máme za sebou koncert i rotace na celostátním rádiu, zařazení do jednoho z oficiálních playlistů Spotify, hraní na městských akcích (např. Brněnské Vánoce), food festivalech i svatbách. 

Máte zájem o naše vystoupení? Ozvěte se nám na jeden z kontaktů níže.

 
Radosti -  Měj Se Ráda (Official Music Video)

Radosti - Měj Se Ráda (Official Music Video)